eÇift'in İdeal Çift Metodu nedir?

eÇift'in İdeal Çift Metodu, ilişkiler üzerine yapılan 30 yıllık bilimsel araştırmalardan yola çıkılarak geliştirilmiştir. Önce eÇift kişilik analiz testinizin cevapları toplumun temsilî bir grubunun cevaplarıyla karşılaştırılır. Daha sonra özel profiliniz oluşturulur.

Profiliniz, sizinle ne kadar yüksek uyumluluk gösterdiklerini ve sizi ne şekilde tamamladıklarını değerlendirmek için diğer eÇift üyelerinin profilleriyle karşılaştırılır. Bazı özelliklerde sizin ve potansiyel eşinizin birbirinize benzemeniz ideal bir durum teşkil ederken, bazı özelliklerde ise birbirinizden farklı olmanız avantajlıdır.

Üye önerileri listenize baktığınızda her üyeyle belli bir uyumluluk oranı paylaştığınızı göreceksiniz. Bu oran ne kadar yüksekse, aranızda uyumluluk o derece yüksektir. Bu noktadan sonra önerilen üyelerin profillerini inceleyip hangi üyelerle iletişim kurmak istediğinize karar vermek size kalmıştır.

Bu sorunuzu cevapladı mı? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle irtibata geçin Bizimle irtibata geçin