Üyeliğimi nasıl iptal ederim?

Standart üye olarak profilinizi silmek ve üyeliğinizi iptal etmek için eÇift’e giriş yapıp "Profil" menüsündeki "Üyelik Ayarlarım" linkini tıklayın. Önce "Üyelik Ayarlarınız" sekmesini, daha sonra "Profil statünüz" bölümündeki "düzenle" butonu tıkladığınızda "Profilinizi silmek için tıklayın" linkine ulaşacaksınız. Şifre bölümüne kullanıcı şifrenizi girdiğinizde profilinizin ve kişisel bilgilerinizin silinmesini onaylamış olacaksınız.

Premium üye olarak eÇift kullanım şartlarında da belirtildiği üzere üyeliğinizi iptal edebilmek için eÇift’le yazılı olarak e-posta veya faks yolu ile irtibata geçmek ve üyeliğinize ilişkin iptal talebinizi eÇift’e iletmek zorundasınız. Kimlik doğrulaması için e-posta adresinizi, kullanıcı kodunuzu ve güvenlik parolanızı belirtmeniz gerekmektedir. Güvenlik parolanızı "Profil" ve "Üyelik Ayarlarım" linklerini tıkladığınızda göreceğiniz "Üyelik Ayarlarınız" bölümünde bulabilirsiniz.

eÇift üyelik kaydınızı, üyelik süresinin dolmasından EN GEÇ 30 GÜN ÖNCE iptal etme hakkına sahipsiniz. Bu durumda, üyeliğe bağlı olan her türlü otomatik üyelik yenilemesi de iptal edilmiş olacaktır.

Fesih bildiriminizi destek@eCift.com e-posta adresine, 0212-233 35 10 numaralı faksa veya aşağıdaki adrese göndermenizi rica ederiz:

Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet A.Ş.
Yeşilce Mah. Dalgıç Sok.
No: 3/5 Kat:1
PK : 344018  Kağıthane / İstanbul

"28 Kasım 2013 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 48. maddesine dayanılarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. Maddesi uyarınca, hizmet, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetlerden olduğundan ve hizmete kullanıcının ilgili onayına istinaden sözleşmenin akdi ile birlikte başlatıldığından, hizmete ilişkin olarak cayma hakkı kullanılamaz."

Bu doğrultuda, üyenin herhangi bir sebebe dayanarak üyelik sözleşmesinden "Cayma Hakkı" bulunmamaktadır.

Bu sorunuzu cevapladı mı? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle irtibata geçin Bizimle irtibata geçin