Başka üyelerle ne şekilde iletişim kurabilirim?

İlginizi çeken üyelerimizle tanışmak için üye profilinin sağ tarafında bulunan tanışma seçeneklerini kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Mesaj gönderin

Hayalinizdeki insanla tanışmak için beklemeyin. Siz harekete geçin! Premium Üye olarak mesaj gönderin. Örneğin profilinde en çok neleri beğendiğinizi yazabilir ya da hayatınızla ilgili bir detayı paylaşabilirsiniz.  

Isınma turuna davet edin

Isınma turu daveti eğlenceli bir iletişim seçeneğidir. Üyeyi dört sorudan oluşan bir mini ankete davet edebilirsiniz. Soruları önce siz cevapladıktan sonra aynı soruları karşı tarafa da gönderirsiniz. Cevaplarınızı karşılaştırarak ne kadar uyumlu olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Gülümseme gönderin

Beğendiğiniz üyeye ilginizi bir gülümsemeyle ifade edebilirsiniz. Premium Üye olarak dilerseniz özel bir mesaj ekleyebilir veya gülümsemenizi fotoğraf görüntüleme izni vererek taçlandırabilirsiniz. 

Yorum yapın

Premium Üyelere " Şu an aklımdan geçenler" bölümü sohbet için harika bir olanak sunuyor! Üye bu bölümde bir paylaşımda bulunduysa, "Yorum gönder" butonunu tıklayıp açılan penceredeki alana yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz özel bir mesaj olarak gönderilir. Ayrıca beğeninizi vurgulamak için fotoğraf görüntüleme izni verebilirsiniz. 

Bu sorunuzu cevapladı mı? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle irtibata geçin Bizimle irtibata geçin