Profil ziyaretçi sayımı arttırmak için ne yapabilirim?

Profilinize özel bir hava katın.

  • " Profilim" ve "Spor ve hobiler" bölümlerini düzenli bir şekilde tamamlayarak kendinizle ilgili daha çok bilgi paylaşın. Ayrıca profilinize fotoğraf ekleyerek profilinizin daha çok ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. Fotoğraflarınız siz görüntüleme izni vermediğiniz sürece kimse tarafından görüntülenemez.  
  • " Şu an aklımdan geçenler" özelliğini değerlendirin. Diğer üyelerin sizinle daha kolay iletişim kurabilecekleri ilgi çekici bir sohbet konusu açın veya hakkınızda bilmelerini istediğiniz bir bilgi paylaşın.
  • eÇift’e düzenli giriş yaparak önemli bir avantaj sağlayın. Tüm hizmetlerimizi aktif bir şekilde kullanmanız doğru insanla tanışma şansınızı arttıracaktır.    
  • Profilinizi güncelleyin. Örneğin "Spor ve hobiler" bölümünde ilgi alanlarınızdan bahsedin veya şu an hayatınızda neler yaşadığınızı paylaşın.
  • Diğer üyelerin profilini ziyaret edinProfilini ziyaret ettiğiniz bir üyenin sizinle iletişim kurma ihtimali profilini ziyaret etmediğiniz bir üyeye göre daha yüksek.
  • İnisiyatif kullanın. Beğendiğiniz bir üyeye gülümseme göndererek bir iltifatta bulunun ya da tanışmanızın biraz daha eğlenceli başlamasını istiyorsanız üyeyi ısınma turuna davet edin.   

Mesajlarınızı iyi değerlendirin

Aradığınız doğru insanla tanışmak için harekete geçin! Premium Üye olarak " Mesaj" gönderebilir, üyenin profilinde en çok hangi özellikleri beğendiğinizi yazabilir veya ortak yanlarınıza değinebilirsiniz. 

Nasıl gülümseme gönderebilirim? 

Beğendiğiniz bir üyeye gülümseme göndererek iltifatta bulunmak ister misiniz? Bunun için üye profilinin hemen yanındaki " Gülümseme gönder" butonuna tıklamanız yeterli. Premium Üyeler ayrıca özel bir mesaj da ekleyebilir. 

Nasıl yorum yapabilirim?

Premium Üye olarak yorum yapmak için üye önerinizin profilinde "Şu an aklımdan geçenler" bölümünü tıklayın. Açılan pencereye mesajınızı yazabilirsiniz. Yorumunuz sadece bu üye tarafından görünür.

Not: " Şu an aklımdan geçenler" bölümü ancak üye bu alanı doldurduğu durumlarda yoruma açık görünür.

Bu sorunuzu cevapladı mı? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle irtibata geçin Bizimle irtibata geçin