Profilime nasıl fotoğraf ekleyebilirim?

eÇift’e kayıt olduktan sonra Premium üyelikten bağımsız olarak profiline 12 adet fotoğraf yükleyebilirsin. Fotoğraf yüklemek için ana sayfanın sağ tarafında bulacağın "Fotoğraf ekleyin" menüsünü tıkla.

Profilin için jpg. veya png. formatında olan ve 11 MB'ı geçmeyen portre fotoğrafları seçmen gerekmektedir. eÇift Müşteri Hizmetleri yüklediğin tüm fotoğrafları maksimum 36 saat içinde onaylar. Fotoğrafların onaylanır onaylanmaz e-mail ile bilgilendirilirsin. Onaylandıktan sonra fotoğraflarının, dilediğin üyeler tarafından görüntülenmesine izin verebilirsin.

1 numaralı fotoğraf aynı zamanda profil fotoğrafın olacaktır. Tüm fotoğrafların ilk etapta özel bir teknik yardımıyla bulanık görünür. Fotoğraflarını kime ve ne zaman göstermek istediğine sen karar verirsin.

Dijital ortamda fotoğrafları olmayan Premium üyelerimize özel bir hizmet olarak ücretsiz fotoğraf tarama hizmeti sunmaktayız.

Bu sorunuzu cevapladı mı? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle irtibata geçin Bizimle irtibata geçin