Profilime nasıl fotoğraf ekleyebilirim?

eÇift’e kayıt olduktan sonra Premium üyelikten bağımsız olarak profilinize 12 adet fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fotoğraf yüklemek için ana sayfanın sağ tarafında bulacağınız "Fotoğraf ekleyin/düzenleyin" linkini tıklayın.

Profiliniz için .jpg veya .png formatında olan ve 10 MB'ı geçmeyen portre fotoğrafları seçmeniz gerekmektedir. eÇift Müşteri Hizmetleri yüklediğiniz tüm fotoğrafları 36 saat içinde onaylar. Fotoğraflarınız onaylanır onaylanmaz e-mail ile bilgilendirilirsiniz. Onaylandıktan sonra fotoğraflarınızın, dilediğiniz üyeler tarafından görüntülenmesine izin verebilirsiniz.

1 numaralı fotoğraf aynı zamanda profil fotoğrafınız olacaktır. Tüm fotoğraflarınız ilk etapta özel bir teknik yardımıyla bulanık görünür. Fotoğraflarınızı kime ve ne zaman göstermek istediğinize siz karar verirsiniz.

Dijital ortamda fotoğrafları olmayan Premium üyelerimize özel bir hizmet olarak ücretsiz fotoğraf tarama hizmeti sunmaktayız.

Bu sorunuzu cevapladı mı? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle irtibata geçin Bizimle irtibata geçin