Otomatik üyelik yenilemesi ne şekilde yapılır?

3, 6 ve 12 aylık Premium üyelikleri, üyelik süresi sona erdiğinde, bu husus üyeliğin devamı niteliğinde olduğundan, Üye’nin daha önce Premium Üyelik yaparken kullanmış olduğu aynı kredi kartından tahsilat yapılarak aynı Premium üyelik süresi kadar ve standart fiyat üzerinden tahsil edilerek otomatik olarak yenilenir. Otomatik üyelik yenilemesi, siz iptal etmediğiniz sürece bu şekilde devam eder. Kullanım şartlarımızda da belirtildiği şekilde üyenin, Premium üyeliğinin eÇift tarafından otomatik olarak yenilenmesi halinde, üyelik, süre ve ücret de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere aynı hüküm ve şartlarla devam eder. eÇift’in, diğer üyeler için, üyeliği otomatik yenilenen söz konusu üyenin ilk üyeliğindeki hüküm ve şartlardan daha olumlu ya da olumsuz koşullar öngörmesi halinde dahi, üye otomatik yenileme halinde ilk üyeliğindeki aynı hüküm ve şartlara tabi olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.


Premium üyeliğinin otomatik olarak yenilenmesini istememen halinde, Premium üyelik süresi sona ermeden en geç 30 gün önce bunu eÇift’e yazılı olarak (mektup, faks veya e-posta yoluyla) destek@eCift.com e-posta adresine veya "İletişim" menüsünde bulacağın adrese bildirimde bulunman gerekmektedir.

Üyelik süresi boyunca menüdeki "Üyelik Ayarlarınız" sekmesinde "Premium üyeliğinizi şimdi yenileyin" linkini tıklayarak üyeliğini dilediğin zaman uzatabilirsin.

Bu sorunuzu cevapladı mı? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Geri bildiriminizi gönderirken bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Yardıma ihtiyacınız var mı? Bizimle irtibata geçin Bizimle irtibata geçin